W standardzie gwarancja i ubezpieczenie na 1 mln PLN         Kontakt z Nami

Kotłownie Weishaupt

Każdy kto w sprawach techniki grzewczej chce mieć stuprocentową pewność i oczekuje najnowocześniejszej technologii ten potrzebuje właściwego partnera który to gwarantuje. Firma nasza jest takim partnerem i dlatego montujemy Kotły firmy Weishaupt. 

Potocznie mówiąc jest to kocioł górnych lotów, który w dobie pojawiających się i otchodzących kryzysów ekonomicznych w żaden sposób nie stracił na swojej jakości. Krąży w branży takie powiedzenie " Kiedyś jeden kocioł niosło dwóch instalatorów, a dziś dwa kotły niesie jeden instalator". 

Dobrze Grzać. Wygodnie Mieszkać” to idea firmy Wieshaupt.

Firma Weishaupt jest symbolem trwałych, oszczędnych, przyjaznych środowisku urządzeń grzewczych na wysokim poziomie technicznym.  Posiadaczami produktów firmy Weishaupt są miliony gospodarstw domowych, które zaopatrywane są w systemy grzewcze najwyższej jakości. Dlatego pragniemy przybliżyć klika najważniejszych korzyści, tak aby Państwo również mogli stać się szczęśliwymi posiadaczami produktów firmy Weishaupt.

  • doskonałe wzornictwo dobrze wpisuje się w każde otoczenie, pomieszczeń mieszkalnych.
  • wzorcowo niski poziom emisji substancji szkodliwych.
  • wysokowydajny wymiennik ciepła wykonany z jednego odlewu umożliwia maksymalne wykorzystanie energii
  • w procesie spalania.
  • prosta obsługa i ustawianie parametrów.
  • długa żywotność

Certyfikaty

Dane Kontaktowe

4 DOM sp. z o.o.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 726 775 762
  ul. Wiślana 48
  05-092 Łomianki