W standardzie gwarancja i ubezpieczenie na 1 mln PLN         Kontakt z Nami

Montaż

Montaż to etap inwestycji w którym materializują się wszystkie nasze dotychczasowe wyobrażenia i plany w którym urzeczywistniamy wykonane koncepcje i projekty. 

Wykonanie instalacji wymaga wyjątkowej dbałości o szczegóły, a także  przestrzeganie zasad i reżimów technologicznych. To czas wprowadzania trwałych zmian w obrębie budynku - umieszczenia instalacji w warstwie posadzki, w zabudowach technicznych czy wykonania odwiertów pod pompę ciepła. Uchybienia na tym etapie prześladują inwestora w okresie eksploatacji, dlatego tak ważny jest wybór profesjonalnej firmy- 4dom.

Nasi klienci najbardziej doceniają:

  • przemyślany i sprawny sposób przeprowadzenia prac
  • terminowość i komunikację przy koordynacji pozostałych ekip budowlanych
  • wyjątkowy kontakt i doradztwo w zakresie rozwiązań wykończeniowych
  • zaangażowanie we współpracy
  • korelację ustaleń do osiągniętego efektu jakości i kosztów eksploatacji

Oferujemy profesjonalny montaż wykonywany przez pracowników posiadających uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w branży, gwarantując tym samy  prawidłowe, trwałe i niezawodne funkcjonowanie zaprojektowanych instalacji.

Zainteresowanym klientom umożliwiamy wizytę na naszych realizacjach, kontakt z inwestorami budynków funkcjonujących, jak i na etapie ich powstawania.

Certyfikaty

Dane Kontaktowe

4 DOM sp. z o.o.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 726 775 762
  ul. Wiślana 48
  05-092 Łomianki