Ogrzewanie Specjalne

Zastosowania specjalne dedykowane są do budynków nowo-budowanych jak również istniejących w zakresie ogrzewania lub chłodzenia płaszczyznowego. Innymi słowy to znalezienie optymalnych rozwiązań technicznych i energooszczędnych, zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, przemysłowym, sportowym i powierzchni zewnętrznych.

Pomożemy Państwu w realizacji tego rodzaju inwestycji od momentu koncepcji, poprzez projektowanie, dobór odpowiednich systemów i montaż.  Do realizacji naszych inwestycji wybraliśmy sprawdzone na rynku materiały o najwyższej jakości  gwarantujące bezpieczeństwo w całym okresie eksploatacji.

Ogrzewanie hal i magazynów

Optymalne wykorzystanie powierzchni i kubatury w budynkach przemysłowych prowadzi w dużym stopniu do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

Dynamiczne i statyczne naprężenia powodowane przez regały oraz maszyny poruszające się z dużą częstotliwością niosą z sobą dodatkowe wymagania, którym powinien sprostać każdy rodzaj instalacji w takiej infrastrukturze. Dlatego należy zastosować inteligentny układ ogrzewania co w rezultacie końcowym będzie skutkowało redukcją kosztów i dopasowaniem do możliwości budżetu.

Korzyści dla inwestora:

  • Dostosowanie aranżacji do wnętrza
  • Szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycji
  • Racjonalne koszty eksploatacji
  • Utrzymanie czystości.
  • Możliwość stworzenia przyjemnego i produktywnego środowiska pracy
  • Komfort cieplny tam, gdzie jest potrzebne
Ogrzewanie parkingów i podjazdów
Ogrzewanie obiektów sportowych
©2020 4DOM Sp. Z o.o. Designed By Other Media