Doradztwo

Doradzamy po przez szycie na miarę, a nie przekonywanie.

Doradzanie to proces przygotowania. Etap zbierania wiedzy, wycen, analiz i podejmowania decyzji. Ważny a bardzo często pomijany lub oparty na krążących mitach z którymi mamy do czynienia niemal przy każdej rozmowie. Późniejsze zmiany w trakcie budowy to często konsekwencje nie podjętych decyzji lub zmiany rozwiązań obarczone stresem i dodatkowymi kosztami.

Jesteśmy specjalistami zapewniającymi rzetelny fundament, aby to Państwo mogli dokonywać wyboru rozwiązań dopasowanych do swoich oczekiwań, stylu życia i możliwości finansowych.

Dostarczymy Państwu fachowe informacje na etapie tworzenia koncepcji nowego budynku przez zaproponowanie najbardziej trafnych rozwiązań technicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwi racjonalny wybór rozwiązań. Odpowiemy na pytanie:  jakie technologie i materiały zastosować, jaka jest ich eksploatacja a zarazem nakłady inwestycyjne. 

Doradztwo - to optymalny dobór rozwiązań.
Doradztwo - to oszczędzanie i precyzyjne lokowanie środków finansowych.

Doradztwo - to przewidywanie zmian (np. przygotowanie instalacji grzewczej i c.w.u, tak aby w przyszłości umożliwiało podłączenie do nowoczesnych i energooszczędnych źródeł energii).

Doradztwo - to dostosowanie rozwiązań uzależnionych od aranżacji wnętrza, materiałów wykończeniowych,  funkcjonalności  pomieszczeń i wielu elementów charakteryzujących użytkowanie domu.

Zakończony proces wyboru rozwiązań uprawnia nas do wykonania projektu instalacji.

©2020 4DOM Sp. Z o.o. Designed By Other Media